UTDRAGSSOFFA 1800-talets slut.

480055. UTDRAGSSOFFA 1800-talets slut.

Fanerad med mahogny,dekor av pärlkant o skärningar. Längd 215, bredd 65, höjd 115 cm.Klädd i blommigt jacquardtyg.

Slitage,skavmärken, fanerskador samt dekor saknar mindre delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 449