SIGNE PERSSON MELIN. Brännvinskaraff och muggar, stengods, 10 delar, signerade S. P. M.

480039. SIGNE PERSSON MELIN. Brännvinskaraff och muggar, stengods, 10 delar, signerade S. P. M.

Karaff med träpropp, "Skåne", höjd 19 cm med propp
9 muggar, höjd 4,5 cm.

Nagg i fyra av muggarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 muggar, höjd 4,5 cm.

Nagg i fyra av muggarna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 486