AXEL GEORG HARALD MAGNUSON. Porträtt av rökande kvinna, gouache på papper, signerad samt daterad Paris -36.

480033. AXEL GEORG HARALD MAGNUSON. Porträtt av rökande kvinna, gouache på papper, signerad samt daterad Paris -36.

Bildmått 35,5 x 24,5 cm.

Märken, veck, skadat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 35,5 x 24,5 cm.

Märken, veck, skadat papper.

Antal besök: 840