HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

HALVMÅNEBORD, 1800-tal.
479963. HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

På hjul. Höjd 76 cm, diameter ca 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 467