TAKLAMPA, metall och keramik, 1900-tal.

479958. TAKLAMPA, metall och keramik, 1900-tal.

Dekor med blommor och blad.
Höjd 57 cm
Diameter 60 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.
Lampfästen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med blommor och blad.
Höjd 57 cm
Diameter 60 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.
Lampfästen saknas.

Antal besök: 559