VASER, 4 st, glas, bla. Lena Engman för Sea, 1900-tal.

47995. VASER, 4 st, glas, bla. Lena Engman för Sea, 1900-tal.

Höjd 20 - 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 - 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 880