BIRGER KAIPIAINEN. Skulptur, glaserat stengods, unikat.

479838. BIRGER KAIPIAINEN. Skulptur, glaserat stengods, unikat.

Stående kvinna. Signerad Kaipiainen. Höjd 48 cm.

Patina i form av glasyrkrackelering för övrigt felfri!!

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 764