SNICKARBÄNK, Sjöbergs Stockaryd Sweden, 1900-talet.

479819. SNICKARBÄNK, Sjöbergs Stockaryd Sweden, 1900-talet.

Längd 138 cm
Bredd 66 cm.
Höjd 82 cm.

Bruksslitage, repor och märken, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 138 cm
Bredd 66 cm.
Höjd 82 cm.

Antal besök: 974