HALLBYRÅ, Halvdan Pettersson, Möbelfabrik Tibro AB.1950-tal.

479817. HALLBYRÅ, Halvdan Pettersson, Möbelfabrik Tibro AB.1950-tal.

Höjd 71, längd 90, bredd 48 cm, Teak och konstläder.

Bruksslitage, mindre skador och märken på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 347