TRASMATTOR, 4 st, varav 1 ca 13 m, 1900-talets första hälft.

479795. TRASMATTOR, 4 st, varav 1 ca 13 m, 1900-talets första hälft.

1 trasmatta ca 13 m.
3 trasmattor 340, 230 och 166 cm.

De två längsta troligen aldrig använda, 2 kortaste med slitage fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 trasmatta ca 13 m.

Antal besök: 489