JAN WIBERG. "Röd klänning", färglitografi, numrerad 89/135, signerad.

479771. JAN WIBERG. "Röd klänning", färglitografi, numrerad 89/135, signerad.

26,5 x 21,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 x 21,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 374