KNUT IRWE. Motiv med uggla, litografi, sign o numrerad 175/220.

479742. KNUT IRWE. Motiv med uggla, litografi, sign o numrerad 175/220.

25x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Knut Irwe (1912–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

25x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Knut Irwe (1912–2002)

Antal besök: 903