Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
JOHAN SCOTT. Komposition, litografi, sign o numrerad 76/150.
479722. JOHAN SCOTT. Komposition, litografi, sign o numrerad 76/150.
42x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
42x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 203