RUNE SÖDERBERG. Höst över byn Stenåsa Öland, olja på duk, signerad.

479703. RUNE SÖDERBERG. Höst över byn Stenåsa Öland, olja på duk, signerad.

34 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 64 cm.

Antal besök: 2 209