DOCKSERVIS, porslin, "Toy Tea set", 1900-tal.

479696. DOCKSERVIS, porslin, "Toy Tea set", 1900-tal.

6 koppar med fat, 6 assietter, sockerskål med lock, gräddkanna samt tekanna. Medföljer 6 skedar.
Tekanna höjd ca 8,5 cm.

Mindre slitage, enstaka nagg/tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna höjd ca 8,5 cm.

Antal besök: 852