OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sittande kvinna, akvarell på rispapper, Kina, 1800/1900-tal.

479684. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sittande kvinna, akvarell på rispapper, Kina, 1800/1900-tal.

23x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 677