KNAPPDRAGSPEL, "Scandalli", Italien, 1950/60-tal.

479562. KNAPPDRAGSPEL, "Scandalli", Italien, 1950/60-tal.

Röd. Väska medföljer.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd. Väska medföljer.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 963