GOLVUR, 1800-tal. Märkt Nils Nilson, Höga No 291.

479557. GOLVUR, 1800-tal. Märkt Nils Nilson, Höga No 291.

Höjd 204 cm.

Slitage, masktungen. Urtavla med krackelyr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 204 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 045