BARBRO ERIKSSON. "Fjällmotiv Storlien", olja på duk.

479537. BARBRO ERIKSSON. "Fjällmotiv Storlien", olja på duk.

56 x 77 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 77 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 230