ARMBANDSUR. DS, eol 44 b, datum, Certina.

479457. ARMBANDSUR. DS, eol 44 b, datum, Certina.

Ca 37mm exklusive krona.

Bruksslitage.
Repor förekommer.
Slitet armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 37mm exklusive krona.

Bruksslitage.
Repor förekommer.
Slitet armband.

Antal besök: 342