DEKORELEMENT / TRAPPRÄCKE, 3 delar, 1900-talets början.

479414. DEKORELEMENT / TRAPPRÄCKE, 3 delar, 1900-talets början.

Betsat trä. Genombruten dekor.
Total längd ca 190 cm, höjd 57 cm.
Handledarens längd 180 cm.

Slitage och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handledarens längd 180 cm.

Slitage och mindre skador.

Antal besök: 474