STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons, signerad, numrerat 2/21, daterad 1998.

479390. STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, brons, signerad, numrerat 2/21, daterad 1998.

Höjd inkl sockel 58 cm.
Katalog medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel 58 cm.
Katalog medföljer.

Antal besök: 980