SOFFA, Ekornes Svanesoffa, 1960-tal.

479286. SOFFA, Ekornes Svanesoffa, 1960-tal.

Total längd 160 cm, djup 76 cm, höjd ca 62 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador och fläckar, rester av hundhår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 472