ELDHUND i form av djävul, gjutjärn, 1900-tal.

479284. ELDHUND i form av djävul, gjutjärn, 1900-tal.

Längd 45, total höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45, total höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 065