KARMSTOL, gustaviansk, Erik Öhrmark, Stockholm, 1777-1813.

479268. KARMSTOL, gustaviansk, Erik Öhrmark, Stockholm, 1777-1813.

Signerad på bakben.
Originalsits.
Rygghöjd 91 cm.
Bredd 64.
Sitthöjd 44.

Ålders samt bruksslitage. Ett framben av, nu tejpat. Behövs åtgärdas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad på bakben.
Originalsits.
Rygghöjd 91 cm.
Bredd 64.
Sitthöjd 44.

Antal besök: 1 460