SOFFBORD, Inge Davidson, 1960-tal.

479245. SOFFBORD, Inge Davidson, 1960-tal.

Längd 125 cm
Bredd 82 cm
Höjd 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skiva med nagg. Fläckar finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 125 cm
Bredd 82 cm
Höjd 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 217