KNIVAR, 2 st, horn och läder, KJ Mora och Erik Frost, Mora.

479141. KNIVAR, 2 st, horn och läder, KJ Mora och Erik Frost, Mora.

Kniv med blad märkt "Erik Frost Mora Sweden", horn med skuren dekor. Total längd ca 27 cm. Kniv märkt "KJ Mora Sweden" i horn. Slida av läder och metall med skuren dekor. Total längd ca 24 cm.

Något anlupen metall Sprickor. Lagningar. Blad med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 058