479132. FISKBESTICK, i schatull, nysilver, UPPLÄGGNINGSBESTICK, i schatull, nysilver och horn, England.
Fiskbestick 6 gafflar och 6 knivar från Mappin & Webb, Uppläggningsbestick 2 gafflar samt 2 knivar från William Burton Oxford Street.
Slitage, schatull med mindre skador.
Nycklar saknas.