FISKBESTICK, i schatull, nysilver, UPPLÄGGNINGSBESTICK, i schatull, nysilver och horn, England.

479132. FISKBESTICK, i schatull, nysilver, UPPLÄGGNINGSBESTICK, i schatull, nysilver och horn, England.

Fiskbestick 6 gafflar och 6 knivar från Mappin & Webb, Uppläggningsbestick 2 gafflar samt 2 knivar från William Burton Oxford Street.

Slitage, schatull med mindre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 543