TRUMSET, 3 delar, Samick, Pearl samt Remo, 1900-tal.

479122. TRUMSET, 3 delar, Samick, Pearl samt Remo, 1900-tal.

Bastrumma märkt Samick, diameter 48 cm.
Golv puka märkt Samick, diameter 37 cm.
Virvel trumma märkt Remo, diameter 37 cm.
Baspedal märkt Pearl.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Baspedal märkt Pearl.

Antal besök: 2 809