OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulpturer, 2 st, häst och vagn, snidat trä, 1 signerad 1997.

479097. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulpturer, 2 st, häst och vagn, snidat trä, 1 signerad 1997.

"Statare"; häst med flyttlass på vagn, samt 5 figurer och baby, signerad av oidentifierad konstnär, längd 76 cm, högsta höjd 35 cm.
Häst med vagn och kusk längd 60 cm, högsta höjd 32 cm.

Mindre slitage, detaljer saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 279