SÄNGBORD, 1 par, mahogny med grön skinnskiva, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

479096. SÄNGBORD, 1 par, mahogny med grön skinnskiva, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 41, bredd 49, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 427