BORDSKLOCKA, mässing. Junghans Ato-Mat, 1900-tal.

479036. BORDSKLOCKA, mässing. Junghans Ato-Mat, 1900-tal.

Höjd ca. 18.2 cm. Batteridriven.

Ett övre dekorelement löst i en sida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 034