Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ALLAN EGNELL. Nakenstudie, olja på pannå, signerad.
479032. ALLAN EGNELL. Nakenstudie, olja på pannå, signerad.
Ca 66 x 56 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 66 x 56 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 187