BARNSTOL, rödlackerad trä, 1970-tal.

478997. BARNSTOL, rödlackerad trä, 1970-tal.

Höjd 71 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71 cm.

Slitage.

Antal besök: 585