LENNART KÄRRABO. Installation. Belyst plexiglas. Osignerad.

478984. LENNART KÄRRABO. Installation. Belyst plexiglas. Osignerad.

Höjd 36 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 821