FÅTÖLJER, ett par. Folke Ohlsson, Dux 1960/70-tal.

478955. FÅTÖLJER, ett par. Folke Ohlsson, Dux 1960/70-tal.

Stomme i teak med fast stoppad och tygklädd rygg och sits.

Bruksslitage. En fåtölj med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 933