SÄNGBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

478941. SÄNGBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 37, bredd 37, höjd 69 cm.

Slitage, repor och smärre skador, lagningar, renoverade, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678