BORD "TELMA", Nils Jonsson för Hugo Troeds, Bjärnum 1950-tal. Brickmärkt.

478940. BORD "TELMA", Nils Jonsson för Hugo Troeds, Bjärnum 1950-tal. Brickmärkt.

Triangulär skiva i teak på tre svärtade ben samt svart underhylla. 60 x 57, höjd 53 cm.

Bruksslitage, lackad yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lackad yta.

Antal besök: 5 648