FOLKE ANDERSSON. Skulptur, snidat trä, mönstring till militären, signerad.

478921. FOLKE ANDERSSON. Skulptur, snidat trä, mönstring till militären, signerad.

Signerad FA. 7/8 1991.
Mått platta 43,5 x 35 cm.
Högsta höjd 35 cm.

Småskador på fötter, senare limmade detaljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad FA. 7/8 1991.
Mått platta 43,5 x 35 cm.
Högsta höjd 35 cm.

Antal besök: 930