LJUSSTAKE "ADVENTSGRIS", stengods, ur serien Matilda. Lisa Larson, Gustavsberg 1965-71.

478892. LJUSSTAKE "ADVENTSGRIS", stengods, ur serien Matilda. Lisa Larson, Gustavsberg 1965-71.

Längd 33 cm.

Bruksslitage, fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 cm.

Bruksslitage, fotnagg.

Antal besök: 1 243