GOLVLAMPOR, ett par, Santa & Cole, 1900/2000-tal.

478890. GOLVLAMPOR, ett par, Santa & Cole, 1900/2000-tal.

Höj- och sänkbara. Läderklädd stomme.

Bruksslitage. Lampskärmar något skeva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599