ALMA MARGARET EDSBÄCKER. Väggrelief i form av fisk, keramik, signerad och daterad 1972.

47888. ALMA MARGARET EDSBÄCKER. Väggrelief i form av fisk, keramik, signerad och daterad 1972.

ca 41,5 x 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 41,5 x 22 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 727