ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal.

ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal.
47883. ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal.

Kolorerade. Porträtt av Madame La Princesse de Soubize och Madame La Marquise de Villequier. 30x20.

Senare kolorerade. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 900