HERRARMBANDSUR, Omega, Automatic, Constellation, 1900-talets andra hälft.

478771. HERRARMBANDSUR, Omega, Automatic, Constellation, 1900-talets andra hälft.

I ask. Diameter 34 mm.

Bruksslitage, repor på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

I ask. Diameter 34 mm.

Antal besök: 1 320