SABEL, m/1893, E. Svalling Eskilstuna.

478743. SABEL, m/1893, E. Svalling Eskilstuna.

Total längd ca 109 cm.

Slitage, skador. Balja saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 109 cm.

Antal besök: 1 202