SKULPTURER, 14 st, snidat trä.

478713. SKULPTURER, 14 st, snidat trä.

Några signerade Mor Robert, O Jansson, E Sigdell, Otto Bach.
Högsta höjd 28 cm.

Mindre skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 28 cm.

Mindre skador förekommer.

Antal besök: 403