CARL DAHLGREN. Olja på duk, signerad. Marin med segelskuta.

47863. CARL DAHLGREN. Olja på duk, signerad. Marin med segelskuta.

39x62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x62 cm.

Antal besök: 6 289