SKIVSPELARE, med USB, modell TT-989E.

478598. SKIVSPELARE, med USB, modell TT-989E.

Modern skivspelare med möjlighet att spela in vinyl till SD kort eller USB minne.
Inbyggd RIAA förstärkare.
Kablage och instruktionsbok medföljer samt utbytesnålar.
Bredd 42 cm, djup 36 cm, höjd 12 cm.

Funktionstestad ok, lättare bruksslitage, repor på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inbyggd RIAA förstärkare.

Antal besök: 3 279