DITTI HOOD. Abstrakt motiv, olja på duk, signerad och daterad D Hood -61.

478596. DITTI HOOD. Abstrakt motiv, olja på duk, signerad och daterad D Hood -61.

Dedikation a tergo från konstnären.
Mått 55x74 cm.

Minimala punkter med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 55x74 cm.

Antal besök: 2 201