STOLAR, 4 st, Art deco, märkta E. Pettersson, Gefle möbelfabriksaffär, 1930-tal.

478588. STOLAR, 4 st, Art deco, märkta E. Pettersson, Gefle möbelfabriksaffär, 1930-tal.

Björk. Lös stoppad sits.

Bruksslitage. Smärre fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk. Lös stoppad sits.

Antal besök: 2 147